top of page

O mně

Jóga mi kdysi pomohla získat zpět ztracené zdraví a proto ji nyní doporučuji všem, kdo mají podobné přání.

Budete-li ji praktikovat s citem, láskou a odevzdáním, jistě časem dosáhnete dobrého fyzického zdraví, duševní pohody a celkové harmonie!

 

Cvičení jógy se věnuji asi od roku 2014 a jejímu lektorování od roku 2019.

Jsem certifikovanou lektorkou MŠMT (Yoga Brno) a RYT 200 (Yoga4Everybody Praha). Absolvovala jsem několik doplňujících kurzů, např. hormonální jógovou terapii a jógu pánevního dna. Svoje znalosti, praxi a především jógové nadšení předávám dál na svých lekcích pod hlavičkou Veselá jóga :-)

IMG_20210715_201601.jpg
MSMT2.PNG
MSMT.PNG
RYT_picture1.PNG

Cvičíme i venku

Lekce probíhají v malém tanečně-jógovém studiu nebo na zahradě našeho rodinného domu v Novém Veselí, dále pravidelně každý den v týdnu v okolních obcích dle aktuálního rozvrhu. Praxe v mém podání je jemná a zakládá si na zdravém provedení všech ásan.

Co si vzít s sebou

Potřebujete pouze pohodlné oblečení, cvičí se na boso či v ponožkách, podložku je možné si zapůjčit na místě.

 

Zvládnu to?

Lekce jsou přizpůsobeny zdravotnímu stavu a úrovni všech cvičících, nemusíte se tedy bát, že na jógu nejste dost dobří (...ohební, štíhlí, vypracovaní apod.). Pro jógu je důležité jen jediné - být přítomni, tady a teď!

Brazilský zouk

Tančíme pro radost a zdraví!

Kromě lekcí jógy nabízíme (já a manžel) taneční kurzy brazilského zouku, což je jemný a zároveň neskutečně hravý a energický párový tanec. Lekce probíhají po domluvě v malých skupinkách dle individuálního zájmu v Novém Veselí.

V případě zájmu o zlepšení zdraví a nálady pomocí tance mě kontaktujte :-)

vodopad.jpg
bottom of page